Pakendamisseadmete väljatöötamist ja valmistamist alustasime aastal 1995.

Selle valdkonna seadmeid hakati  küsima seoses toiduainetetööstuse väiketootjatele valmistatavate emulgaatorite ja homogenisaatoritega, sest nendes toodetavad emulsioonid ja pastad oli tarvis pakendada tavaliselt plastist topsikutesse ja seejärel hermeetiliselt sulgeda alumiiniumfooliumist või kilest kaanega.

Euroopa turul pakutakse küll hulgaliselt pakendamise automaatliine, kuid need ei sobi väiketootmise tarbeks oma suuruse, keerukuse, jõudluse ja muidugi hinna poolest.

Puudust tuntakse väiksemate, paindliku käsitsemise võimalusega, poolautomaatsete, konkreetsele tootmisele kohandatud pakendajate järele.

Meie pakutavad seadmed võimaldavad doseerida vajaliku koguse vedelikku või pastat etteantud plast-topsikusse või purki, asetada sellele alumiiniumfooliumist kaas ning sulatada kaas topsile (purgile). Operaatori ülesandeks on tühjade topside asetamine seadme töölauale ning suletud topside eemaldamine sealt. Soovi korral on võimalik jätta ära mõnda operatsiooni täitev sõlm (näiteks kaane topsile asetamise manipulaator või töölaua automaatliikumine) ning teha seda käsitsi. Seadme tellijal on võimalik valida neid vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.

Meie suureks eeliseks on võimalus pakkuda tellijatele pakendamisseadmeid väga erineva suuruse ja kujuga plasttopsidesse pakendamiseks ja operatiivselt kohaldada seade konkreetse tootmise jaoks.

Koos kliendiga ja neilt saadava tagasiside kaudu toimub seadmete pidev arendamine, kõrvaldamaks puudusi ja lisamaks täiendavaid võimalusi.